Bounce Rate چیست و چه تاثیری دارد ؟؟

Bounce Rate درصد غیر مفید بودن سایت یا به عبارتی نرخ پرش یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار به روی رتبه الکسا است. هر چه این درصد به ۱ نزدیک تر باشد سایت شما مفید تر شناخته شده و بهتر است و هر چه به ۱۰۰ نزدیک تر باشد سایت غیر مفید تر و بی کیفیت تر شناخته می شود. استفاده از پاپ آپ این درصد را تا بیش از ۹۰% بالا خواهد برد . درصد Bounce Rate استاندارد زیر ۴۰ % هست اما تا ۶۰% هم برای شما مشکلی ایجاد نمی کند. اما اگر Bounce Rate شما از ۶۰% بیشتر است برای بهبود همین الان اقدام کنید. Bounce Rate به روی رتیه سایت شما در گوگل نیز تاثیر گذار است.

برای بهبود Bounce Rate چکار کنیم ؟

بهترین گزینه برای بهبود Bounce Rate بالا برد Pageviews  است. Pageviews  یعنی تعداد صفحه ای که هر کاربر مشاهده می کند. البته بهبود Time on Site یعنی تایم ماندگاری کاربر در سایت نیز می تواند باعث بهبود Bounce Rate سایت شما شود. ما برای بهبود بانس ریت سایت شما 3 پکیج آماده کرده این که به میزان نیاز می توانید از آن برای بهبود درصد Bounce Rate سایتتان اضافه نمایید.

لازم به توضیح است هر چه رتبه الکسای سایت شما پایین تر است برای بهبود Bounce Rate به پکیج قوی تری نیاز دارید. برای رسیدن به Bounce Rate استاندارد ممکن است نیاز باشد چندین مرحله از پکیج های زیر استفاده نمایید. استفاده از این پکیج ها برای کاهش و یا ماندگاری رتبه الکسا مفید است.

پکیج های بهبود Bounce RateAccounts

Your Text

Your Text

پکیج بهبود Bounce Rate شماره 3

150

هزار تومان

ip = 3000

page views 20

60.000 بازدید

پکیج بهبود Bounce Rate شماره 2

100

هزار تومان

ip = 2000

page views 20

40.000 بازدید

پکیج بهبود Bounce Rate شماره 1

50

هزار تومان

ip = 1000

page views 20

20.000 بازدید